Trenéři

MUDr. Marek Vinkler

Jmenuji se Marek Vinkler. Pracuji jako lékař na Klinice Anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny ve Fakultní nemocnici Olomouc. Od svých 8 let se aktivně věnuji fotbalu. V současné době hraji za tým mužů SK Bělkovice - Lašťany. Mám bohaté zkušenosti s prací s dětmi, v minulosti jsem se účastnil Léta dětí na pozici zdravotníka a vedoucího fotbalových turnusů. V letě roku 2017 jsem se účastnil Fotbalové školy Petra Čecha a fotbalového kempu pořádaného pražskou Spartou. Jsem držitel trenérské licence C a Grassroots Leader Certifikátu. Momentálně trénuji v Bělkovicích starší přípravku.

Mgr. Daniel Skalický

Jmenuji se Daniel Skalický, je mi 28 let a pracuji jako učitel na Základní škole Aloise Jiráska v Lanškrouně. Jsem aktivním hráčem ve fotbalové (Pardubický krajský přebor) a futsalové (Divize D) asociaci. V roce 2020 jsem byl na půl roku hráčem SK Bělkovic - Lašťany. Zajímám se o zdravotní tělesnou výchovu, baví mě práce s lidmi a cestování.

Bc. Jan Frýba

Ahoj, je mi 24 let a jsem student. Nedávno jsem přidal dvě písmena před své jméno, a to díky dokončení studií na UPOL, kde jsem se věnoval žurnalistice a anglickému jazyku. Fotbal hraje v mém životě důležitou roli - jsem hráčem, tak i trenérem. Snažím(e) se fotbal v Bělkovicích-Lašťanech dělat kvalitně, s rozmyslem, a v návaznosti na poslední trendy. Mým cílem je děti k fotbalu přitáhnout, přistupovat k nim jako kamarád a především tak, aby byl fotbal pro ně zábavou. Stejné hodnoty jsou pro mě důležité i v rámci Letní fotbalové školy, jejíž součástí jsem od prvního ročníku konaného v roce 2017.

© 2022 Letní fotbalová škola Bělkovice-LašťanyVšechna práva vyhrazena.
Vytvořte si webové stránky zdarma!