O kempu

V roce 2024 se v areálu SK Bělkovice - Lašťany uskuteční osmý ročník fotbalového kempu pro děti.

Termíny:
Turnus A: 8. 7. - 12. 7. 2024 (ročníky 2008 - 2014 včetně)
Turnus B: 12. 8. - 16. 8. 2024 (ročníky 2011 - 2017 včetně) - POZOR ZMĚNA TERMÍNU!

Cena: Turnus A - 2600 Kč, turnus B - 2400 Kč.

Letos budeme dětem objednávat podobné tréninkové dresy jako v loňském roce, není podmínkou si objednat nové tričko. Cena za jeden turnus bez trička je 2300 Kč u turnusu A a 2100 Kč u turnusu B. Stejným způsobem bude cena ponížena i v případě, že se Vaše dítě účastní více turnusů - tričko dostává pouze jedenkrát.

Hlavní část kempu se odehraje v areálu SK Bělkovice - Lašťany, dále na tréninkovém hřišti s umělým povrchem, koupališti a v přilehlém okolí. V ceně je zahrnuto sportovní tričko Adidas s logem kempu, pitný režim, strava po celý den - oběd, dvakrát děnně svačina, 1x vstup na koupaliště v Bělkovicích, hodnotné ceny pro děti.

Program:

Minimálně jednou denně tréninková jednotka, dále se mohou děti těšit na mimofotbalové soutěže, soupeření v týmech o hodnotné ceny, bowling, dovednostní disciplíny, během teplých dnů osvěžení na koupališti, besedu s ligovým fotbalistou, fotbalový kvíz a mnoho dalších aktivit.

© 2022 Letní fotbalová škola Bělkovice-LašťanyVšechna práva vyhrazena.
Vytvořte si webové stránky zdarma!